Systemy do obsługi aukcji poleasingowych

W naszych czasach praktycznie żadna marka nie jest w stanie zaistnieć jeśli nie korzysta z możliwości dawanych przez sieć Internet. Osoby wierzące w „stare, dobre rozwiązania” uważają to za spory minus. Trudno jednak nie przyznać, iż korzystanie z sieci daje mnóstwo ogromnych możliwości. Można dzięki globalnej sieci internetowej zaprezentować swe przedsiębiorstwo, produkty jak i wszelkiego rodzaju usługi. Szkoda jednakże korzystać jedynie z wąskiej części proponowanych opcji. Dlatego warto skupić się także na dystrybucji online, którą oferuje znaczna część istotnych przedsiębiorstw na rynku.

Choć dla ludzi spoza branży dystrybucja on line wydaje się kwestią dosyć prostą, to jest jednak mnóstwo kwestii, o które musimy zatroszczyć się, żeby mogła ona działać sprawnie i do tego wyglądać na tyle kusząco, ażeby zachęcać do zakupów. Tym ważniejszy jest więc dobór sprawnego silnika do stworzenia własnego systemu aukcyjnego.
Dobrym przykładem systemu typowo aukcyjnego jest AfterLease Box oraz Wesel I oferowany przez ECR Europejskie Centrum Remarketingu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy klient może profesjonalnie zadbać o tworzenie aukcji na swej stronie online. Sprawia to, iż dystrybucja jest w pełni uporządkowana – jest bowiem wdrożona w już funkcjonującą markę i nie ma konieczności tworzenia aukcji w innych portalach. Dzięki temu jest również utrzymany styl wprowadzany przez firmę, bowiem każda firma może dostosować aukcję do swych stron internetowych. Prócz tego Wesel to nowoczesny system, który w wyjątkowo prosty sposób możemy zintegrować między innymi z DEKRA.net czy też systemem ALM.

W przeciwieństwie do typowych systemów, przy użyciu programu Wesel towary klienta nie ginął w otchłani natężonego uruchamiania przeróżnych aukcji. Klient może zaprezentować tylko swą ofertę w dowolnie wybranej formie. Aukcje internetowe mają także to do siebie, że te ciekawsze uniemożliwiają serwerom dobre funkcjonowanie. Zaś Wesel oferuje kompleksowy zakres usług mający związek z obsługą aukcji od strony stricte programistycznej. Dzięki firmie Europejskie Centrum Remarketingu możliwe jest również odgórne zlecenie obsługiwania systemu aukcyjnego.

Więcej o systemach aukcyjnych wykorzystywanych przy remarketingu na stronie https://ecr.com.pl/afterlease-cloud/.